1.МДФ фасади

Фабрика "Форест" є виробником MDF фасадів, покритих ПВХ плівкою.

Виробництво фасадів - є одним з основних напрямків діяльності компанії. Йому приділяють максимум уваги  на виробництві де розробляють цікаві фрезерування і відбирають кращі ПВХ покриття. Наша компанія співпрацює з  відомими виробниками ПВХ плівок, що працюють на ринку України.

Наявність цікавих ексклюзивних декорів задовільнить самих найвибагливіших клієнтів. Плівка може бути глянсовою, напівматової, матовою, перламутровою, з металевим блиском.  Це декори, що імітують на фасадах і  на меблях шовкову тканину, шкіру, лляну тканину з легким блиском, ефект поверхні каменя, а також дерев'яні декори, схожі на шпоновану поверхню, але набагато практичніше і довговічніше шпону.

Крім цього, плівку можна піддати патинуванню і лакуванню.

Плівкові фасади виготовляються за сучасними технологіями на основі плит МДФ (деревоволокнистих плит середньої щільності). За своїми параметрами ці плити близькі до натуральної деревини, але набагато міцніше її. Вони не токсичні, не виділяють шкідливих речовин, екологічно безпечні. Важливою властивістю плит МДФ є те, що вони практично не вбирають вологу.

Клієнтами компанії є виробники меблів з різних куточків України.