Каталоги малюнків
Фотодрук 

Фотодрук полягає в нанесенні зображень на поверхню таких матеріалів, як скло, дзеркало і полотно. Вироби з фотодруком широко використовуються в меблевій індустрії і в дизайні інтер'єрів поряд з традиційною піскоструминної обробкою для виготовлення таких виробів, як: 

фасади в шафи-купе;

кухонні фартухи;

скляні вставки і т.д.

Скло з фотодруком - найбільш популярний вид матеріал для виготовлення фотофасади.

Він знаходить своє застосування при виробництві шаф-купе і кухонних гарнітурів. Декоровані фотодруком предмети інтер'єру готові претендувати вже на звання об'єктів мистецтва.

Які ж основні переваги використання скла з фотодруком? По - перше, варто відзначити високі естетичні якості повнокольорового зображення, надрукованого на склі. Друк повнокольорового зображення проводиться на прозорій плівці. Потім плівка "накочується" на скло. Готове зображення захищають спеціальною плівкою. В результаті, барвистий шар виявляється ув'язненим між склом і захисною плівкою. Таким чином, поверхня фотофасади залишається глянсовою. Її можна мити, не побоюючись за збереження зображення. Отже, другий плюс друку на склі - стійкість до зовнішніх впливів.

Окремо б хотілося відзначити такий напрямок у виробництві фотофасади, як друк на матованому склі. Отримане таким чином зображення як би "проступає" через матову поверхню скла. Кольори малюнка стають м'якше, набувають пастельні тони.

        ↓ 

Фотополімерні малюнки