Атлантік-білий

Скло візерункове (декоративне, рифлене, фігурне, орнаментне) - скло, з одного боку якого (дуже рідко з обох) вдушений візерунок. Застосовується для скління вікон і дверей з небажаною прозорістю при збереженні оптимальної світлопроникності, а також при декоративному поділі приміщень з приглушеної прозорістю. Може бути як кольоровим, так і безбарвним.

Не рекомендується застосовувати візерунчасте скло в приміщеннях з великою кількістю пилу і т.п.

Візерункове листове скло має на одній або обох поверхнях чіткий рельєфний малюнок, що повторюється і буває як безбарвним, так і кольоровим. Кольорове скло отримують з пофарбованого «в масі скла" або нанесенням на одну з поверхонь безбарвних окисно-металевих покриттів.

Колір і малюнок поверхні скла повинен відповідати затвердженим стандартам. Глибина рельєфних ліній - від 0,5 до 1,5 мм. Візерункове скло повинне пропускати і розсіювати світло. Коефіцієнт світлопропускання безбарвного варіанту при освітленні розсіяним світлом, якщо візерунки нанесені тільки на одній стороні - не менше 0,75, якщо візерунки на двох сторонах - 0,7. Светопропускание кольорових візерункових стекол визначається складом, кольором скла і покриттів і складає 30-65%.

Візерункове скло