Про нас

Фабрика Форест - це приватна виробнича база з великими можливостями. Це потужне виробництво з сучасним обладненням та квалiфiкованими спецiалiстами, якi сумлiнно працюють над якiстю наших виробiв. Пiдприємство працює в меблевiй галузi майже  10 рокiв, зарекомендувало себе як надiйного, вiдповiдального та якiсного виробника меблiв. Створено сучасну виробничу базу з найкращим автоматизованим обладненням, яке забезпечує високу якiсть нашої продукцїї.

Розпилювання матерiалiв проводиться на розпиловочних станках iталiйського виробництва SCM Si 300 та Lazari TЕMA 3200

 

 

Процес обробки та обклейки деталей проводиться на автоматичному поклеєчному станку прохiдного типу SCM Olimpik 203(iталiйського виробництва) з усiма фiнiшними функцiями обробки.

 

 

Криволiнiйна обробка деталей виконується на  фрезерувальному та поклеєчному станках, з подальшою полiровкою кромочного матерiалу.

 

 

 

Присадка та свердлiння деталей, теж автоматичний процес, в якому задiяний присадочно-свердлильний станок ____     (iталiйського виробництва).

 

 

Власне виготовлення МДФ фасадiв методом мембранно-вакуумного пресування. Будь-якi малюнки вифрезерує станок з ЧПУ управлiнням.

 

 

 

Виготовлення рамочних фасадiв здiйснюється на промисловому двухголовому автоматичному станку ____ (турецького виробництва), що забезпечує якiсне та точне зарiзання рамочного профiля.

 

 

 

Обробка дзеркал та скла, є невiдємною частиною у виготовленнi заказних меблiв.

 

 

 

Постiйна наявнiсть асортименту матерiалiв та фурнiтури на складi, забезпечує своєчасне виготовлення та встановлення меблiв.

 

 

 

Процесу збирання меблiв придiляється найбiльша увага, яка контролюється особисто начальником виробництва та технологом.

 

Оформивши в нас замовлення, ви будете впевненi, що вашi меблi виготовляють досвiдченi майстри, на сучасному обладнаннi з високоякiсних матерiалiв. А не десь у гаражному кооперативi з утюгом та шпаклiвкою в руках.

У виборi матерiалiв та фурнiтури обмежень не iснує, ми виконаємо будь-якi вашi вимоги. Багатолiтнiй досвiд роботи з провiдними i надiйними виробниками меблевих матерiалiв та фурнiтури. Дає нам впевненнiсть в якостi наших меблiв, а вашi потреби будуть повнiстю задовiльненi.

 

Основною прирогативою нашого пiдприємства є гарантiйне, та пiслягарантiйне обслуговування ваших меблiв. Вашi меблi-це наша довголiтня репутацiя.